Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

„Piotrków Trybunałów i Sejmowy” – to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy w najbliższą sobotę (13.07) o godz. 15:00.
"Bryczką po Trakcie” to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na nietypowe zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego z perspektywy konnej bryczki. Przejażdżki będą się odbywały w niedzielę (14.07).
 
6 lipca w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się IX rajd rowerowy dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 125 km.
Mateusz Górny, uczeń piotrkowskiego ZSP nr 2, wywalczył kwalifikacje na Europejski Olimpijski Festiwal Młodzieży, który odbędzie się w Baku. Zawodnik będzie reprezentował Polskę w biegu na 100 metrów.
 
„Piotrkowskie zgromadzenia franciszkańskie” – to tytuł kolejnego spaceru, na jaki zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka już w najbliższą sobotę (29.06) o godz. 15:00.
Kamil Majchrzak wystąpi w najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na świecie. Piotrkowski tenisista wygrał eliminacje bez straty seta.
W sobotę (22.09) w ramach Imienin Piotrków 2019 odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego amatorów w brydżu sportowym.
Adam Majchrzak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 12, zawodnik Bartłomieja Sobczyka, sięgnął po tytuł Mistrza Polski do lat 14 w grze podwójnej w parze z Igorem Kubalką z Andrychowa. Mistrzostwa rozegrano w Szczecinie.
Przez ostatnie trzy dni w Piotrkowie Trybunalskim odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. Mistrzostwa okraszone zostały srebrnym medalem piotrkowianina, Mateusza Danielaka.
Za nami jubileuszowy V Polanik Cup. Lekkoatletycznym zmaganiom młodych talentów przyglądał się Piotr Lisek, rekordzista Polski w skoku o tyczce.