Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

Już w najbliższą sobotę (15.06) odbędzie się piąty lekkoatletyczny mityng Polanik Cup. Zapisy uczestników już wystartowały, a gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Piotr Lisek.
Piotrków Trybunalski będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Badmintonie. Do naszego miasta zawitają najlepsi polscy badmintoniści w kategoriach U19 i U23. Impreza odbędzie się w dn. 14-16 czerwca w hali RELAX Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 
Centrum Informacji Turystycznej po raz kolejny otrzymało czterogwiazdkowy certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. To najwyższa ocena przyznawana przez Polską Organizację Turystyczną.
IV Liceum Ogólnokształcące zostało mistrzem województwa łódzkiego w  piłce nożnej dziewcząt. Finałowe zawody Licealiady odbyły się w Rząśni.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 odbył się coroczny turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły.
27-05-2019

Rowerem przez las

W minioną sobotę (25.05) odbyła się wiosenna wycieczka rowerowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Wiktoria Guść, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców. Nasza pływaczka ma dopiero 15 lat, a już rywalizuje z najlepszymi w kraju seniorami.
W minioną środę na stadionie miejskim „Concordia” odbył się VIII Miting Lekkoatletyczny dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2006-2008 zorganizowany w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
Na wyjątkowy spacer zaprasza w najbliższą sobotę (18.05) Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem wycieczka powiedzie szlakiem piotrkowskich murali.
Szczypiornistki Piotrcovii w najlepszy z możliwych sposobów pożegnały się ze swoimi kibicami. W ostatnim spotkaniu sezonu w piotrkowskiej hali Relax pokonały Ruch Chorzów.