Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

IV LO najlepsze w województwie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
zdjęcie
IV Liceum Ogólnokształcące zostało mistrzem województwa łódzkiego w  piłce nożnej dziewcząt. Finałowe zawody Licealiady odbyły się w Rząśni.
W decydującym turnieju oprócz reprezentantek IV LO udział wzięły zespoły ze Skierniewic, Opoczna, Sieradza i Pabianic. Drużyny grały w systemie „każdy z każdym”, a na końcu na podstawie wyników stworzono tabele z wynikami.
Piotrkowianki w czterech meczach wywalczyły dziewięć punktów i to wystarczyło do zwycięstwa. Na drugim miejscu sklasyfikowano zespół z Opoczna, a na trzecim drużynę ze Skierniewic.
Barwy IV LO reprezentowały: Klaudia Galińska, Natalia Woźniak, Weronika Kieszkowska, Natalia Simkowska, Maria Murawska, Natalia Chmielewska, Marta Siemek, Zuzanna Sadowska, Tamira Markiewicz, Katarzyna Czekalska, Aleksandra Mrozińska, Wiktoria Stępień. Trenerką zespołu jest Julita Ziółkowska.

Z kolei uczniowie IV LO swój udział w Licealiadzie zakończyli na półfinale, w którym zajęli drugie miejsce. W rywalizacji półfinałowej nasz zespół okazał się lepszy od zespołów z Radomska i Pajęczna, ale musiał uznać wyższość drużyny z Bełchatowa.
Skład IV LO: Mateusz Dróżdż, Marcin Gąsior, Szymon Jonczyk, Dawid Kapuściński, Erwin Dębski, Eryk Kowalski, Bartek Szadkowski, Patryk Purzyński, Damian Bartłomiejczyk, Kacper Cichoń, Natan Balcerzyk, Mateusz Piesik. Trenerem drużyny jest  Tomasz Wychowałek.
← powrót